TR

EN

Ajansımızdan Haberler

SHERATON PARK - QATAR

Ankara'nın butik reklam ajansı olarak çok uzaklara gittik. Katar-Fransız ortaklığı ile kurulmuş olan QDVC firmasının Katar’ın merkezinde yapmış olduğu Sheraton Park projesinin tanıtım filmi için Katar’a gittik. Çekimlerini bir haftada tamamladığımız tanıtım filminin zorlu montaj dönemi de tamamlandı ve QDVC’nin beğenisine sunuldu.

Posted 17.03.15 / by Admin

BAHÇEMİZ

Küçük ofisimizin minik bahçesinin peyzajı tamamlanarak Odd02 ekibinin kullanımına açıldı. Ekibin memnuniyetini de en az müşteri memnuniyeti kadar önemsiyoruz.

Posted 09.06.15 / by Admin

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız eskişehiryolu.com projemiz 20 ağustos tarihinde açılıyor. Güçlü bir yazılım altyapısı ile hazırlanan web portalı viral pazarlama teknikleri kullanılarak hedef kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Posted 16.07.15 / by Admin

GÜL ELEKTRİK bizi tercih etti.

Proje ve taahhüt firması olan Gül Elektrik, yıllık reklam anlaşmasını yapmak için Odd02 Reklam ajansını seçti.  Kurumsal kimlik reviyonu ve web sitesi tasarımı çalışmalara başlanıldı.

Posted 12.06.15 / by Admin

EMI and GMI - QATAR

Katar’da metal sektörünün öncülerinden GMI ve EMI’nin tanıtım filmleri için tekrar katar!a gidildi, 5 günlük çekimlerin ardından post prodüksiyonları tamamlanan filmler firmalara teslim edildi.  Ankara'daki bir reklam ajansı olarak Katar'da dah çok tanınıyoruz

Posted 11.04.15 / by Admin

QATAR FUAR

Project Qatar Fuar'ında (4-7 May 2015) reklam ajansımızın tanıtımı yapıldı. Katar'da yaptığımız katalog ve film prodüksiyon işlerini  doğrudan hedef kitleye ulaştırmak amacıyla bu fuara katıldık.

 

Posted 13.05.15 / by Admin

© 2015 Copyright ODD02