TR

EN

BİZ

Bir Ankara reklam ajansı olan ODD02 Integrated Creative Agency tam hizmet veren bir reklam ajansıdır. Hizmet ettiğimiz markalar için çözümler üretip bu çözümleri doğru stratejilerle kurgularız.

Yaratıcı bir reklam ajansı olarak pazarlama iletişimi konusunda bilgili ekibimizle markanız bizimle kendini güçlü ve güvende hisseder.

Kurumsal Kimlik

Amblem – logotype’tan başlayarak kurumunuzu yansıtan tüm materyallerin tasarımı, marka ve ürün konumlandırma, strateji geliştirmeleri.

Konvansiyonel Reklamlar

Kampanya tasarım planlama ve uygulamaları, katalog, afiş, flyer vb. basılı ürünler, dergi, tv, gazete, radyo reklamları, indoor / outdoor tasarım ve uygulamaları.

Dijital Platform

Modern arayüzlerle günümüzün dinamik websiteleri / e-ticaret / mobil uygulamalar/sosyal medya takibi ve geliştirme çalışmaları, viral reklam ve kampanyalar.

Outdoor Hizmetler

Fuar standlarından taşıt kaplamalara, bina giydirmeden kent mobilyalarına kadar tüm outdoor ürünlerin tasarım ve uygulamaları, bayi, corner, iç mekan tasarımları.

PR ve Organizasyon

Basın kitlerinin ve bültenlerinin hazırlanması, sponsorluk projeleri, medya takibi, görsel, işitsel ve dijital medyada haber oluşturulması, kamuoyu bilinçlendirmeleri.

Danışmanlık

Piyasa araştırması ve analizleri, satış ve pazarlama stratejilerine entegre projeler, bütçelendirme ve medya satın alma danışmanlıkları.

CLIENTS

<

Kurumsal Kimlik Amblem – logotype’marka ve ürün konumlandırma, strateji geliştirmeleri dinamik websiteleri viral reklam ve kampanyalar. katalog, afiş, flyer vb. basılı ürünler, dergi, tv, gazete, radyo reklamları, indoor / outdoor tasarım ve uygulamaları satış ve pazarlama stratejilerine

© 2015 Copyright ODD02